... single - player modifikace pro half-life ...

 
 
 

úvod ... příběh ... charaktery ... zbraně ... nepřátelé ... galerie ... download ... faq ... ujednání

 
 
 
     > zbraně >  
 

Páčidlo

Jednoduchý kus kovu ze může změnit v nebezpečnou zbraň, což dokazuje i toto páčidlo.

Berreta 92F

Kompaktní zbraň, kterou využívají ozbrojené složky po celém světě. Díky snadné údržbě a velké přesnosti se jedná o pistoli vhodnou i do těch nejkritičtějších situací. Ve výzkumném středisku Black Mesa tuto zbraň nosí každý strážný, jak udávají předpisy.

 

Magnum .357 "Vstřikovač železa"

Oblíbená zbraň Barneyho, který ji však ani jednou za službu nepoužil. Přepilovaná hlaveň a několik dalších modifikací z ní totiž dělají více než jen ruční zbraň, jedná se spíše o "kapesní kanón". Ne nadarmo se tomuto kousku v kolektivu přezdívá "Vstřikovač železa".

 

SPAS 12 - SLW

Vysoce účinná brokovnice s kapacitou osmi nábojů. Efektivní při bojích zblízka, navíc je schopná vystřelit dvě rány najednou. SLW byla modifikována na požadavek strážných z Black Mesa. Originální SPAS 12 je totiž automatická zbraň, SLW se musí po každém výstřelu "natáhnout".

MCR 16 + Granátomet

"MCR" označuje zkratku "Modern Combat Rifle", což ji předurčuje k častému nasazení v boji. Jedná se o experimentální úpravu klasické pušky M16, MCR je stále ve fázi vývoje a do Black Mesa byla doručena za účelem podrobnějšího testování. Je navíc opatřena granátometem.

Ruční granát

Standardní ruční granát splňující vojenské normy. Používají jej všechny armádní složky po celém světě, zejména v období ostřejších konfliktů a válek.

 
 
 
 

© 2003 Pavel Koten ml.